
X Piknik Ekologiczno–Rodzinny w naszej szkole

Dnia 3 czerwca w naszej szkole odbył się Piknik Ekologiczno–Rodzinny, objęty Honorowym Patronatem Starostwa Powiatowego. Wydarzenie zgromadziło uczniów, rodziców, nauczycieli oraz licznych gości, którzy wspólnie spędzili czas w atmosferze zabawy, integracji i troski o środowisko naturalne.
Uroczystego otwarcia pikniku dokonała Pani Dyrektor, która serdecznie powitała zaproszonych gości: Wójta Gminy Krynice Pana Jacka Wiśniewskiego, Radnych Gminnych, Sekretarza Gminy Pana Marcina Kurzępę, Skarbnika Gminy Panią Sylwię Pitura, przedstawicieli Nadleśnictwa Tomaszów Lubelski, Prezes OSP Zadnoga Panią Beatę Kołodziej, Kierownik GOK Panią Joannę Jamroż, rodziców oraz wszystkich uczestników wydarzenia.
Program artystyczny rozpoczęły występy oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas I i II. Dużym zainteresowaniem cieszył się również występ taneczny przedszkolaków i uczniów klas I–III przygotowany przez Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych. Ważnym momentem wydarzenia było także posadzenie przez uczniów klasy VIII „Drzewka Absolwenta”, które będzie trwałą pamiątką po tegorocznych absolwentach szkoły.
Ankieta Organizacja przewozów szkolnych
Serdecznie zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej organizacji przewozów szkolnych
Dziękujemy za pomoc !!!

Strona 1 z 28












